Ereplaatsen EK

 


2007
Tafeltennis: Europees kampioenschap Hopton-on-Sea (Groot-Brittannië):
       Landenteams heren, 3de plaats

2008
Wielrennen: Europees kampioenschap Korhorn:
       Tom Stremersch, 3de plaats

1980
Judo: Europees kampioenschap te Malmö:
       Dominique Lahaye 3de plaats
 
1982
Atletiek: Europees kampioenschap te Zürich:
  • 1500m: Van Paemel, 2de plaats
  • Aflossing 100-200-300-400m, 3de plaats
De afstanden werden respectievelijk gelopen door :
  • 100 m : Lommaert Walter (Politie Antwerpen)
  • 200m : Van Lommen Kris (Politie Antwerpen)
  • 300 m : Verguts Rudy (Politie Antwerpen)
  • 400 m : Vernimmen Luc (Poliotie Gent)

    Zij werden eervol derde achter Duitsland (toen met Erwin Skamrahl) en Zweden.
1984
Judo: Europees kampioenschap Guppingen:
  • Dominique Lahaye, 60-65kg, Europees kampioen
  • Willy Van Dal, 71-78kg, 3de plaats
  • Jan Dillen, 78-86kg, 3de plaats
  • Aloïs De Greef, open, 3de plaats
 
1987
Tennis: Europees kampioenschap Macerata: Harry Van Gool, Europees kampioen

Schermen: Europees kampioenschap Diekirch: Roland Breyer, 3de plaats

1988
Cross: Europees kampioenschap Genève: 3de plaats dames
 
1989
Volleybal: Europees kampioenschap Gouda: België 3de plaats
 
1990
Atletiek: Europees kampioenschap Berlijn:
  • 1500m: Van Paemel, Europees kampioen
  • 800m: Didden, 2de plaats
  • 110m horden: Da Silva, 3de plaats
1992
Judo: Europees kampioenschap Malmo:
       Kris Daals -86 kg, 3de plaats

1996
Wielrennen: Europees kampioenschap St Johann/Tirol:
       Vania Vonckx, Europees kampioen wegrit dames
WK Marathon: Athene:
      Peter Kelchtermans, Zilveren medaille
 
1999
Judo: Europees kampioenschap te Praag:
  • Vicky Wouters -70kg, 3de plaats - dames
  • Nadia De Rycke -57kg, 2de plaats - dames

Tafeltennis: Europees kampioenschap Gdansk:
  • Landenteams heren, 3de plaats
  • Heren enkel: Geoffrey Chantrenne, 2de plaats

1961
Voetbal: Europees kampioenschap Kopenhagen:

       Europees kampioen
 
1962
Atletiek: Europees kampioenschap Brussel:
  • 400m: André Verelst, 3de in 50”1
  • 1500m: Roger Vandendriessche, 2de in 3’53”
  • 5000m: Gaston Roelants, 1ste in 14’07”6
  • 400m horden: Marcel Lambrechts, Europees kampioen in 54”7
                       Frans Van Cauwenbergh 2de in 54”7
  • 3000m steeple: Gaston Roelants, Europees kampioen in 8’40”4
  • 4 x 400 2de plaats in 3’20”
           W. Audenaert, F. Van Cauwenbergh, A. Verelst, M. Lambrechts
1968
Atletiek: Europees kampioenschap Oslo:
  • 1500m: André De Hertoghe, Europees kampioen
  • Aflossing 100-200-300-400m: Europees kampioen:
           De Hertoghe, Dierman, Corremans, Leroy
1973
Voetbal: Europees kampioenschap Rome:
       België 2de plaats
 
1976
Judo: Europees kampioenschap Helsinki:
       Marnik Dobbelaere, 3de plaats
 
1978
Atletiek: Europees kampioenschap Linz:
  • 100m: Ronald Desruelles 2de in 10”64
  • Verspringen: Ronald Desruelles: Europees kampioen in 7m63

1953
Basketbal: Europees kampioenschap Brussel: Europees kampioen
 
1954
Atletiek: Europees kampioenschap Stockholm:
  • 400m: Roger Moens, Europees kampioen in 47’’07
  • 800m: Roger Moens, Europees kampioen in 1’52”9
  • 110m horden: Willy Slabbers, 2de in 15”3
  • Aflossing 4 x 100: 3de plaats
           Pierre Moens, Roger Moens, Willy Slabbers, Fernand Tack
  • Aflossing 100-200-300-400m: 2de in 1’58’’4
           Pierre Moens, John Van Laecke,7’’47’ Willy Slabbers, Roger Moens
1958
Atletiek: Europees kampioenschap Wiesbaden:
  • 800m: Roger Moens, Europees kampioen in 1’48’’9
  • 1500m: Roger Moens, Europees kampioen in 3’49’’8
  • Aflossing 100-200-300-4000m: 3de in 1’56’’4